O projektu

Projekt Accessible Free Software vznikl počátkem února roku 2016, avšak jeho prvopočátek lze datovat od listopadu roku 2015, kdy vznikla myšlenka založit projekt o přístupnosti Free Software. Za celým projektem stojí samotní uživatelé nejrůznějších linuxových distribucí.

Cíl projektu

Cílem projektu Accessible Free Software je informovat hendikepované uživatele o novinkách v přístupnosti Free Software, ale nejen to. Kromě toho také testujeme připravované nové verze nejznámějších linuxových distribucí, jako je Ubuntu, Fedora a další a o všechny poznatky se s vámi ochotně podělíme. Samozřejmostí je možnost naše články komentovat, což se zvláště hodí právě u testovacích verzí nově připravovaných distribucí, kde se můžete ptát na věci, které vás zajímají, ale ve článku nebyly zmíněny.

Jak se zapojit?

Projekt Accessible Free Software by nemohl fungovat bez lidí, kteří se na něm podílejí. Jste-li uživatel Free Software a používáte-li jakoukoli z technologií usnadnění přístupu, neváhejte se připojit. Pro více informací zašlete email na info@a-fs.cz. Pokud neovládáte redakční systém WordPress, náš šéfredaktor vás rád a bezplatně proškolí.